Robin of Jetelwood

Řekli o RoS...


"Viděl jsem ostatní Robiny Hoody - slavný film s Errolem Flynnem a seriál s Richardem Greenem - ale nezdáli se mi zvlášť věrohodní. Snažím se ukázat jak tvrdý tehdy život byl... Fyzicky je to dost náročné. Je tam plno pobíhání a boje. Všichni jsme pár týdnů trénovali. Nakonec, kdyby Robin Hood nemohl bojovat, veškerá iluze by vylétla oknem. Lidé by poznali, že první Norman, na kterého by narazil, by ho zabil... První, na co jsem přišel bylo, že je to docela těžké, natáhnout dlouhý luk. Další, na co jsem přišel bylo, že jsem pravděpodobně nejhorší střelec, co kdy žil. Minul jsem dokonce i ta příslovečná vrata na dvacet kroků..."
Michael Praed


"...Když jsem se setkala s producentem a režisérem, všichni jednohlasně odmítli punčochy a legrační klobouky! Ray Winstone, představitel Willa, se kostýmů dost obával. Objevil se a zeptal se, kde je jeho kostým. Můj asistent ukázal na hromádku hadrů na podlaze a Ray byl štěstím bez sebe. Každý mu říkal, že bude muset nosit zelené punčochy a načančané košile!"
Lynette Cummin, návrhářka kostýmů


"...Pracovali jsme na hudbě k dalším dílům, a protože se objevil nový Robin, hraný Jasonem Connerym, šli jsme na to úplně jinak. Chtěli jsme vytvořit natolik silnou hudbu, abyste byli i se zavřenýma očima schopni uhodnout, kdo právě vstupuje na scénu..."
Clannad


"...Myslím, že film měl být natočen, mohl být natočen a bylo potřeba ho natočit, aby to celé ukončil - logický závěr pro nás a fanoušky... Bojovali jsme za to, aby se na té věci začalo dělat, ale nic se natáčet nebude..."
Mark Ryan


"...Nechtějte po mně, abych komentoval Michaelova Robina Hooda. Je to až příliš podobné tomu, když se táty ptají na Rogera Moora." Jason Connery
To je vše, přátelé